Negarink laiko garindamas!

tituline
    Gegužės 31 diena yra ne tik paskutinė pavasario diena, ji kalendoriuje pažymėta kaip Pasaulinė diena be tabako. Jau tapo tradicija, kad šiai dienai skirtą akciją organizavome mes - šiemet jau septintos klasės mokiniai.

    Norėdami atkreipti dėmesį į rūkymo ir garinimo problemą padarėme pateiktis apie šio žalingo įpročio žalą žmogaus sveikatai. Lankėmės 5-10 klasėse, kur paneigėme mitą apie elektroninių cigarečių nekenksmingumą ir siekėme sutelkti mokinių dėmesį į jų vartojimo pasekmes žmogaus organizmui. Informacija apie tai dalinosi Petras, Domantas, Gertrūda, Aistėja ir Julija.

    Šių metų akcijai sukūrėme šūkį, emblemas ir plakatą. Šį kartą šūkiu pasirinkome - ,,Negarink laiko garindamas!”. Emblemas paprašėme įsisegti kiekvieną mokinį, mokytoją, mokyklos darbuotoją bei tą dieną besilankančius svečius. Skatindami mokinius turiningai leisti laiką pasiūlėme jiems per pertraukas žaisti stalo tenisą, todėl I-ojo aukšto foje pastatėme teniso stalą.

    Galvodami apie savo ir mokinių sveikatą, vaišinome visus apelsinais, ant kurių užrašėme ,,Rinkis vitaminą, o ne nikotiną”. Be to, mokiniai apie rūkymą galėjo sužinoti žiūrėdami video mokyklos televizoriaus ekrane.

    Pasaulinei dienai be tabako mūsų mažiesiems draugams – ketvirtokams Kahoot programėle Aistėja sukūrė žaidimą. Rungėsi dvi komandos - ,,Trečiadienis” ir ,,Ketvirtadienis”. Šiek tiek daugiau taškų surinko, vadinasi, šiek tiek daugiau žinių apie šį žalingą įprotį turėjo komanda ,,Ketvirtadienis”. Komandą nugalėtoją apdovanojome prizais. Tą dieną visiems linkėjome gyventi sveikai ir nerūkyti.

    Rengdami šią akciją patobulinome daug savo kompetencijų: kūrybiškumo, sveikos gyvensenos, skaitmeninę ir komunikavimo kompetenciją.

Gertrūda Turlovič, 7 kl. mokinė

1a

1b

2

3

4

5

6

7

8

9

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla