Žygis baidarėmis Šventąja

ppp
    Birželio 16 dieną (penktadienį), mes, dešimtos klasės mokiniai, leidomės į žygį baidarėmis Šventosios upe. Dauguma baidarėmis plaukė pirmą kartą, tad buvo labai smagu neišbandytus dalykus išbandyti pirmą kartą – tempti baidarę, atidžiai supakuoti daiktus į neperšlampamus maišus, taisyklingai įlipti ir išlipti, išmokti baidarę suvaldyti – pasukti į reikiamą pusę ar sustabdyti, suderinti savo veiksmus su kartu baidarėje plaukusiu partneriu.

    Plaukėme 13-os kilometrų atstumą, maršrutas driekėsi Šventosios kraštovaizdžio draustiniu. Startavę Mickūnuose (Anykščių r.), žygį užbaigėme prie kabančio Beždžionių tilto. Neskubėdami ir mėgaudamiesi gražiausiais upės ir miško vaizdais, vieni kitų lūkuriuodami, kartais pasivaržydami, kuri baidarė greitesnė, stabtelėjome poilsiavietėje prie Mikierių atodangos. Užlipus ant Šventosios kilpos didžiojo skardžio atsivėrė pasakiški ir nematyti vaizdai - vizitinė Šventosios upės kortelė. Į aukštą smėlėtą skardį atsimušusi upė apsisuka visų 180 laipsnių ir grįžta atgal, o nuo skardžio atrodo lyg pasaga. Daugelis tai pamatė pirmą kartą.

    Netoliese esančioje Vaitlunkio poilsiavietėje surengėme pikniką – gardžiavomės užkandžiais, kepta mėsa bei zefyrais ir, žinoma, laukėme šių mokslo metų nominacijų, kurias tradiciškai mums skiria klasės vadovė. Spėliojome sau ir draugams skirtų nominacijų pavadinimus, o gavę jas fotografavome ir bandėme siųsti namiškiams. Tiesa, interneto ryšio nebuvo, tad dieną praleidome pamiršę telefonus, o bendraudami ir grožėdamiesi Šventosios kraštovaizdžiu.

    Sotūs ir energingi tęsėme savo plaukimą Šventąja, kol pasiekėme finišą – kabantį Beždžionių tiltą Anykščių rajone.

    Tokia buvo paskutinė mūsų klasės išvyka – pilna įspūdžių, geros nuotaikos, smagių prisiminimų, patobulinusi mūsų pažinimo, socialinę emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas. Tiesa, šiek tiek liūdnoka, juk kitais mokslo metais jau nebesusitiksime toje pačioje mokykloje ir toje pačioje klasėje. Laukia kiti draugai, mokytojai, kitos mokyklos ir, tikimės, kitos kelionės ir išvykos. O kol kas linkime visiems gražios ir turiningos vasaros ir, žinoma, dar neišbandytų dalykų!

Gabija Lašaitė, 10 kl. mokinė

1

2

3

5

6

7

8

9

10

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla