Ačiū tau, Lietuva

     2009 metų gruodžio pabaigoje Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos aktų salė buvo pilnutėlė. Mokiniai ir mokytojai susirinko į Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimo šventę. Šis renginys – pilietinio ir tautinio projekto „Į Tėvynę einame per Tėviškę“ baigiamoji dalis.

      Mokykloje vykusio renginio iniciatorės buvo dvi lietuvių kalbos mokytojos – Ramutė Kuzmienė ir Rima Kėblienė. Jos nuoširdžiai kvietė mokinius dalyvauti ruošiamoje šventėje. Skatino kurti eilėraščius, piešti, domėtis savo tėvynės praeitimi. Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos moksleiviai buvo gerai nusiteikę ir aktyvūs, todėl dalyvaujančių ir kuriančių netrūko. Patriotiškos, nuoširdžios ir šiltos moksleivių mintys apie tėvynę glostė ne tik mokytojų, bet ir pačių širdis. Prie šio renginio prisidėjo dailės ir technologijų mokytoja Daiva Mieliauskienė. Ji puošė aktų salę ir  mokinių piešiniais apipavidalino eilėraščius. Renginio metu vyraujanti atmosfera reikalavo rimties, o šventę kitiems padarę moksleiviai privertė susimąstyti.

     Dalyvavusieji buvo įvairaus amžiaus – nuo 6 iki 12 klasės. 11 klasės mokiniai raiškiai  deklamavo eiles apie tėvynę, jos grožį, gamtą, ilgesį. 12 klasės mokinė Vaida, dešimtokai Simonas ir Mindaugas, jaunesnių klasių mokiniai džiugino lietuviškomis dainomis apie tėvynę. Jiems noriai talkino muzikos mokytoja Danutė Aleknienė. Visi dalyviai buvo patenkinti savo darbu, o žiūrovai – rimtu, kukliu, bet įsimintinu renginiu, skirtu Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti. Be to, visi Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos mokiniai, kurie kūrė eilėraščius ir kūrybiškai prisidėjo prie kilnaus renginio, mokytojų buvo apdovanoti dešimtukais.

     Taigi Antazavės Juozo Gruodžio vidurinėje mokykloje buvo gražiai paminėtas Lietuvos tūkstantmetis, mokinius įtraukęs į kūrybinę veiklą. Sambūris, mokytojus ir mokinius sukvietęs vienam darbui, padarė šventę ne tik žiūrovams, bet ir patiems dalyviams. Literatūrinė muzikinė kompozicija „Ačiū tau, Lietuva“ mielas reginys akiai, malonus ausiai, graži šventė sielai.

 

Simona Pupeikytė

Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės

mokyklos 11a klasės mokinė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla