Verslo pradžiamokslio pamoka Dusetų ,, Kepyklėlėje“

PA210024ppp
    Spalio 21d. mūsų gimnazijos Ig klasės moksleiviai, besimokantys technologijų dalyko pagal maisto ruošimo programą, lankėsi Dusetų miestelio ,, Kepyklėlėje". Čia prekiaujama šviežiai iškeptais, dar šiltais, nebrangiais konditerijos gaminiais, kibinais, kava, arbata, ir maloniai ir kultūringai aptarnaujama.

    2013 metų pavasarį Dusetose apsigyvenę vilniečiai Dalia ir Artūras Samoiliukai įregistravo naują UAB „VILDAVA". Ši įmonė tai pirmas nuosavas verslas D. ir A. Samoiliukams. Džiaugiamės ir dėkojame įmonės savininkams už ryžtą ir norą papasakoti jaunimui apie nuosavo verslo pradžiamokslį.

    Maloniai šnekučiuojantis ponia Dalia išduoda paslaptį, kad abu su vyru yra sukaupę nemažą patirtį dirbdami konditerijos – kulinarijos baruose. Ponia Dalia konditere išdirbo 27 metus, todėl ši patirtis ir nulėmė verslo krypties pasirinkimą.„ Ėmėmės to, ką geriausiai išmanom", – kalbėjo kepyklėlės šeimininkė. Ji ir jos vyras Artūras ilgą laiką dirbo aukšto lygio restoranuose ir kavinėse, todėl ir dabar naudojasi sukauptomis konditerijos gaminių receptūrų žiniomis, žino, kad reikia viską gaminti be konservantų – taip pagaminti kepiniai bus ir skanūs, ir sveiki.

    Sėkmingam kepyklėlės darbui savininkai įsigijo naujus, visus šiuolaikinių technologijų reikalavimus atitinkančius tešlos maišymo, kepimo įrenginius, šaldytuvus. Produktus savo gaminiams perka tik tuos ,kurie turi kokybės sertifikatus.

    Šiuo metu įmonėje dirba keturi darbuotojai. Paklausta, kiek sausainių per dieną tenka iškepti, ponia Dalia maloniai nusišypso – turbūt neskaičiavo. Apie ateities planus kepyklėlės savininkai kalba nedrąsiai ir mums prisipažįsta, kad svajoja kepti savo firminį gaminį.

    Palinkėjome sėkmės pradėjus verslą, pasivaišinome burnoje tirpstančiais cukrinukais ir besišnekučiuodami grįžome į mokyklą.

    Šiandien sužinojome- tam, kad pradėtume verslą, reikia daug žinių ir darbo.

 

Technologijų mokytoja metodininkė D.Mieliauskienė

PA210022

PA210024

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla