Vėl projekte ,,Nepamiršk parašiuto”

Titulinistitulinis

    Siekdama ugdyti jaunimo pilietiškumą ir socialinę atsakomybę antrus metus iš eilės mūsų gimnazija dalyvauja jaunimo švietimui skirtame projekte ,,Nepamiršk parašiuto“, kurį inicijuoja Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (,,Sodra“). Šiemet projekto dalyviai 10-12 klasių moksleiviai. Projekto metu 10-11 klasių mokiniai įgys žinių apie socialinio draudimo sistemą, sužinos neoficialaus darbo pavojus, socialines garantijas pasirinkus vienokią ar kitokią darbo formą, privalumus mokant socialinio draudimo mokesčius, o dabartiniai 12 klasės mokiniai praeitais mokslo metais jau dalyvavę projekte toliau gilins savo žinias.

    Mokytojams, dalyvaujantiems projekte, dar rugpjūčio mėnesį buvo surengti mokymai, mokiniams parengta medžiaga – specialūs sąsiuviniai ir nuotaikingi vaizdo filmukai apie socialinio draudimo sistemą. Mūsų gimnazija projekto medžiagą integruoja į klasės valandėles, skirtas ugdymo karjerai programos įgyvendinimui. Projekto dalyviams yra pasirengę padėti Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Klientų aptarnavimo skyriaus Zarasų poskyrio vedėjas Romanas Achranovičius bei Zarasų rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Aksana Vorobjova.

    Siekiama, kad projektas būtų ir naudingas, ir smagus bei įdomus, tad bus organizuojami ne tik užsiėmimai socialinio draudimo tema, bet ir protų kovos su Robertu Petrausku gimnazijų lygoje ,,Nepamiršk parašiuto 2018/2019“.

    Ketvirtadienį (spalio 18 d.) gimnazijoje įvyko bandomasis protų kovos žaidimas, tikrasis, įskaitinis protų kovų žaidimas numatytas lapkričio 22 d. Utenoje (viso 5 įskaitiniai žaidimai), kur susirinks visos Utenos regiono komandos. Mūsų gimnazija atstovaus komanda ,,Išgelbėk draugą“, tad ir linkime jai smagaus ir įdomaus žaidimoǃ

Jovita Vainikevičiūtė
Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
ugdymo karjerai koordinatorė

1

2

3

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla