Pažintinė kelionė po Biržų miestą ir rajoną.

pppp
    Birželio 16 dieną šeštos klasės mokiniai važiavo susipažinti su Biržų krašto įdomybėmis. Čia daug lankytinų vietų, išskirtinis kraštovaizdis ir įvairias istorijas bei mitus sauganti Biržų pilis. Biržuose žemės paviršius nuolat keičiasi ir formuoja naują kraštovaizdį. Gruntiniam vandeniui išplovus gelmėje esančius gipso klodus, įgriūva žemė. Susidaro paslaptingos smegduobės. Aplankėme populiariausią karstinę smegduobę — Karvės olą. Kraštovaizdį stebėjome iš Kirkilų apžvalgos bokšto, kurio aukštis – beveik 32 metrai. Iš išorės apžiūrėjome Astravo dvaro rūmus, raiškiausią XIX a. romantizmo architektūros sodybą Lietuvoje. Perėjome ilgiausią Lietuvoje pėsčiųjų tiltą, jungiantį Biržų miestą su Astravo dvaru. Lankėmės legendomis apipintoje garsiojoje Radvilų giminės statytoje Biržų pilyje. Tai didžiausia bastiono tipo tvirtovė Lietuvoje. Be reprezentacinių rūmų yra atstatytos dvi parakinės, tiltas, atkurtas arsenalo pastatas.

Visa ši kelionė buvo labai smagi, vaikai patyrė daug gerų emocijų ir įspūdžių.

6 klasės vadovė Regina Masiulienė