Apie policininko profesiją iš arčiau

tituline
    Pirmadienį (balandžio 4 d.) ugdymo karjerai pamoką vedė neįprasti mums mokytojai - Zarasų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai - Rosita Gurskaja ir Liudvikas Komka.

    Jie pristatė mums Lietuvos policijos mokyklą ir bakalauro studijų programą ,,Teisė ir policijos veikla" Mykolo Riomerio universitete - mokymosi galimybes mokiniams, norintiems tapti policijos pareigūnais.

    Programa ,,Teisė ir policijos veikla" yra nauja ir įdomi tuo, kad pirmus metus studentai studijuos Lietuvos policijos mokykloje. Baigus pirmą kursą studentai įgys policijos pareigūno profesinį išsilavinimą ir pradės tarnybą Lietuvos policijoje, o nuo antro kurso jie ištęstine studijų forma tęs studijas Mykolo Romerio universitete. Taigi, tai puiki galimybė derinti tarnybą Lietuvos policijoje ir mokslus universitete.

    Sužinojome reikalavimus, atrankos etapus, už ką suteikiami papildomi balai stojant į MRU (Mykolo Riomerio universitetą). Be to, žiūrėjome medžiagą apie policininkų fizinį rengimą Lietuvos policijos mokykloje, aptarėme fizinio parengimo testą stojant į šią mokyklą.

    Svečiai papasakojo ir apie savo karjeros kelią - kaip ir kodėl patys tapo policijos pareigūnais, o susitikimo pabaigoje aptarėme pagrindines vertybes, kurios svarbios dirbant šį darbą.

    Dėkojame gerb. Rositai ir Liudvikui už nuoširdų ir malonų bendravimą bei saldžias dovanėles abiturientams.

Julita Pieviškytė, IV g kl. mokinė
Jovita Vainikevičiūtė, ugdymo karjerai koordinatorė

1

2

3

4

5

6

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla