Viešnagė Rokiškio profesinio mokymo centre

Titulinis
    Balandžio 28 d. (ketvirtadienį) gimnazijos 9, 10 ir 12 kl. mokiniai viešėjo renginyje ,,Atvirų durų dienos 2022" Rokiškio profesinio mokymo centre (RPMC).

    Apsilankyta ne tik RPMC, kuris įsikūręs Kavoliškyje, bet ir šio centro filiale Rokiškyje. Vizito metu mokiniams buvo pristatytos šio centro siūlomos profesinio mokymo programos, stojimo, socialinės mokymosi ir gyvenimo sąlygos, RPMC bendradarbiavimo pagal Erasmus+ programą patirtis. Plačiau ir išsamiau pažinti čia vykdomas profesinio mokymo programas mokiniai galėjo apžiūrėdami profesinio mokymo centro mokymosi erdves, profesiniam mokymuisi reikalingą įrangą ir priemones, bendraudami su čia dirbančiais profesijos mokytojais.

    Taip susipažinta su socialinio darbuotojo, slaugytojo padėjėjo, siuvėjo, vizažisto, virėjo, motorinių transporto priemonių remontininko, suvirintojo bei apskaitininko profesinio mokymo programomis. Be to, sužinota apie mokymosi galimybes čia norintiems mokytis specialiuosius poreikius turintiems mokiniams.

    ,,Atvirų durų dienos 2022" renginio programoje buvo numatyta ne tik pažintis su profesinio mokymosi įstaiga ir čia įgyti siūlomomis profesijomis, bet tinklinio varžybos. Čia surengtose varžybose dalyvavo 6-ios iš Rokiškio ir Zarasų rajonų atvykusios mokinių komandos (Rokiškio Juozo Tumo -Vaižganto, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo, Juodupės gimnazijos, Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos bei šeimininkai - Rokiškio profesinio mokymo centras).

    Sužaidę penkias rungtynes ir nesunkiai patekę į finalą dėl nugalėtojo titulo susirungėme su kaimynais - Dusetų K. Būgos gimnazijos tinklininkais. Džiaugiamės savo sėkme - laimėta pirma vieta ir nugalėtojų taure.

    Zarasų r. Antazavės Gruodžio gimnazijos bendruomenės vardu dėkoju RPMC l. e. pavaduotojos ugdymui pareigas Evelinai Šiniauskienei ir visai renginį organizavusiai RPMC komandai už bendradarbiavimą rengiant vizitą, svetingumą ir dėmesį kiekvienam čia tądien atvykusiam svečiui.

Jovita Vainikevičiūtė, gimnazijos ugdymo karjerai koordinatorė

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

IMG 20220428 164555 1

IMG 20220428 164623 1

IMG 20220428 170427

IMG 20220428 170844

IMG 20220428 170921

 

Kontaktai

Dvaro g. 4,

Antazavės k.

LT-32260 Zarasų r.

Telefonas: 8-385-41418

Faksas: 8-385-41418

Elektroninis paštas

antazaves.mok[eta]zarasai.lt

Žemėlapis

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Pamokų tvarkaraščiai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

Covid19 LSD

Tėvų ir globėjų dėmesiui

    Informuoju, kad Sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtinta naujos redakcijos Lietuvos higienos norma HN 20:2018 „Neformaliojo vaikų švietimo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“, kurioje neliko reikalavimo nuo 2018-09-01 pristatyti vaiko sveikatos pažymėjimo kopijos.

    Švietimo teikėjas, kuris organizuoja kūno kultūros ir sporto pratybas, varžybas, turi užtikrinti, kad mokiniai jose dalyvautų tik pasitikrinę sveikatą Sportuojančių asmenų sveikatos tikrinimo tvarkoje, patvirtintoje Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2000 m. gegužės 31 d. įsakymu Nr. 301 „Dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų sveikatos priežiūros įstaigose“, nustatytu periodiškumu ir pateikę sportuojančiojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 068/a) ar sportininko sveikatos stebėjimo kortelę (forma Nr. 061/a), patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 1999 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. 515 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos“ ar jų kopijas. Kiti švietimo teikėjai, vykdantys neformaliojo švietimo programas, turi užtikrinti, kad mokiniai iki 18 metų jose dalyvautų tik švietimo sutartyje numačius prievolę tėvams (globėjams, rūpintojams) pateikti informaciją apie profilaktinio sveikatos tikrinimo išvadas, jeigu gydytojo sprendimu mokinio dalyvavimas konkrečioje neformaliojo švietimo veikloje gali turėti įtakos jo sveikatai.

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1


pr rem2

pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

PRIMINIMAS TĖVAMS,
SENELIAMS IR VAIKAMS

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai ir Zarasų rajono savivaldybės nariai primena, kad 1999-06-03 Zarasų rajono taryba priėmė sprendimą Nr. 245, kuriuo yra patvirtinti šie buvimo viešose vietose laiko apribojimai vaikams:

Vaikams iki 14 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 22 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 21 val.

Vaikams nuo 14 iki 16 m.amžiaus galima lankytis viešosiose vietose ir renginiuose:
nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d. iki 23 val.
nuo spalio 1 iki balandžio 30 d. iki 22 val.

Vėlesniu laiku vaikams lankytis viešosiose vietose ir renginiuose galima tik su tėvais (globėjais) arba suaugusiais šeimos nariais.

RŪPINKIMĖS VAIKŲ SAUGUMU!!! 

2022  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla