Mokykimės rūšiuoti taisyklingai

Atliekos 1ppp
    Dar balandžio pabaigoje vyko ,,Atliekų kultūros“ egzaminas. Jame galėjo dalyvauti visi Lietuvos gyventojai - tiek vaikai ir paaugliai, tiek ir senjorai. Egzamine nusprendžiau dalyvauti ir aš, taip pat ir mano klasės draugai. Visiems mums sekėsi gana gerai, nors šiame egzamine dalyvavome pirmą kartą. Klausimų buvo ir paprastų, ir sudėtingų. Aš surinkau 13-ka taškų iš 20-t galimų ir esu labai patenkinta savo rezultatu.

    Manau, kad atliekų rūšiavimas yra labai svarbi tema. Rūšiuodami mes galime suteikti tam pačiam plastikui, stiklui, popieriui antrą gyvybę ir taip prisidėti prie atliekų kiekio mažinimo. Atliekų rūšiavimas yra vis dar didelė problema, nes daug žmonių nežino, kas yra rūšiavimas ir kaip tai daryti taisyklingai. Tokiais egzaminais siekiama supažindinti žmones su rūšiavimu, paskatinti juos rūšiuoti.

    Taigi, egzaminas man buvo gera proga pasitikrinti savo žinias apie atliekų tvarkymą ir perdirbimą. Mano rezultatas rodo, jog apie atliekų rūšiavimą žinių turiu, bet reikėtų dar daugiau pasidomėti ir pasimokyti rūšiuoti. Manau, kad kitais metais taip pat dalyvausiu ,,Atliekų kultūros‘‘ egzamine. Tikiuosi, jog prie manęs prisidės ne tik mano draugai, bet ir suaugusieji, paskatinsiu tai padaryti savo šeimos narius.

    Kviečiu visus domėtis atliekų rūšiavimu, tvarkymu ir mokytis rūšiuoti taisyklingai. Juk kiekvienas galime prisidėti prie atliekų mažinimo ir atliekų kultūros kūrimo.

Gertrūda Turlovič, 6 kl. mokinė

Atliekos 1

atliekos 2

Atliekos 3

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2023  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla