Apie Europos dieną 2022

tituline
    Gegužės 9 dieną visoje Europoje švenčiama Europos diena. Ji pažymima ir Lietuvoje. Šią dieną visi šalies gyventojai, tarp jų ir moksleiviai, yra kviečiami dalyvauti Europos egzamine. Visoje Lietuvoje yra laikomas Europos egzaminas.

Šiemet tarp ,,Europos egzamino 2022" dalyvių buvome ir mes, 6 kl. mokiniai (dalyvavo 6-12 klasių mokiniai). Nors žodis ,,egzaminas‘‘ skamba bauginančiai, klausimai nepriminė tikro egzamino - buvo įveikiami ir jokio streso nesukėlė.

Klasės valandėlės metu pažiūrėję video apie ES susikūrimo istoriją, išskubėjome į informacinių technologijų kabinetą ir jungiamės į Europos egzaminą 2022. Jame buvo 10 klausimų apie Europą ir viena minutė atsakymui apmąstyti. Klasės draugų rezultatai buvo įvairūs, surinkome nuo 4 iki 9 taškų. Man sekėsi geriausiai - teisingai atsakiau į 9-is klausimus.

Be to, dar žaidėme žaidimą apie Europos Sąjungą - ridenome kauliuką ir atsakinėjome į įdomius klausimus apie Europos Sąjungos valstybes, jos simbolius ir kitas įdomybes. Šį žaidimą laimėjo Ditė. O vakare rengėjai visus Europos egzamino dalyvius pakvietė į virtualų MemųRANDOMĄ su Paul deMiko.

Taigi, tą dieną daugiau sužinojome apie Europą, jos skirtybes ir kitokius įdomius dalykus.

Aistėja Navickaitė, 6 kl. mokinė

4.1