Aplankyta ir pasidalinta

tit1tit2

    Dar įpusėjus lapkričiui pradėjome planuoti kasmet vykdomą akciją ,,Aplankyk ir pasidalink" - kokiais gardėsiais nudžiuginsime tuos, kuriuos lankysime ir su kuriais pasidalinsime, kaip juos supakuosime ir pateiksime, kaip tai organizuosime.

    Visas savo numatytas veiklas šiemet integravome į ugdymo procesą - tikybos, dailės, technologijų pamokas bei neformalaus švietimo užsiėmimą ,,Karjeros labirintuose".

    Tikybos pamokų metu mokiniai aiškinosi vieno iš šv. Kalėdų šventės simbolio - angelo prasmę, karpė iš popieriaus angeliukus, dailės pamokų ir neformalaus švietimo užsiėmimų metu gamino kalėdinius atvirukus, technologijų pamokų metu kepė keksiukus, juos dekoravo, gamino gardėsių įpakavimui reikalingas dėžutes, pakavo ir šventiškai papuošė.

1 1

1

2

3

4

5

6

    Tiesa, daug eksperimentuota ir degustuota, kol rastas pats tinkamiausias receptas ir kepinio skonis.

    Šiemet akcijos metu buvo aplankyta beveik penkiasdešimt Antazavės, Šniukštų, Avilių bei Imbrado kaimuose gyvenančių vyresnio amžiaus žmonių, tų, kurie vieniši arba šiuo metu gyvena vieni, taip pat mūsų pažįstami iš projekto ,,Pažink valstybę" bei buvę Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos (anksčiau Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokykla) darbuotojai - dabar jau senjorai.

7

8

9

10

11

12

13

    Pasidalinta ne tik gardėsiais ir sveikinimais bei linkėjimais artėjančių švenčių proga. Dažnas dalinosi šiltu ir nuoširdžiu bendravimu, prisiminimais apie savo gyvenimą ir savo jau anapilin išėjusius artimuosius, savo džiaugsmais ir rūpesčiais ir, žinoma, dėkingumu už skirtą dėmesį. Šios pamokos buvo pačios turiningiausios ir prasmingiausios.

    Kaip visada, užbaigus akciją sveikinimus ir linkėjimus šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų Metų proga nunešėme į Antazavės ir Imbrado seniūnijas, aplankėme savo artimiausius kaimynus - Antazavės dvaro bendruomenę.

14

    Ši akcija buvo dar viena galimybė mokiniams geriau pažinti save, ieškoti ir surasti sau patinkančią veiklą, tobulinti bendrąsias karjeros kompetencijas - gebėjimą bendrauti, spręsti iškilusias problemas, planuoti savo laiką.

Jovita Vainikevičiūtė, Zarasų ŠPT karjeros specialistė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla