Tarp ,,Atliekų kultūros“ egzamino nugalėtojų

tituline1tituline2

 


    Dar balandžio pabaigoje Lietuvoje penktą kartą vyko ,,Atliekų kultūros“ egzaminas. Egzaminas rengiamas tam, kad žmonės pasimatuotų savo žinias apie atliekų rūšiavimą ir kultūrą. Jame gali dalyvauti visi Lietuvos gyventojai – tiek suaugusieji, tiek ir moksleiviai. Atliekų kultūros egzamine dalyvavo 91 Zarasų rajono atstovas, tarp kurių buvo ir mūsų, Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos, mokiniai.

    Maloniai nustebau gavusi kvietimą atsiimti apdovanojimą už geriausią rezultatą tap mūsų mokyklos mokinių. Apdovanojimo ceremonija vyko Zarasų rajono savivaldybės administracijos Didžiojoje salėje, visus renginio dalyvius sveikino Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė, gyrė mus už aktyvų dalyvavimą egzamine, už pasiryžimą ir norą gyventi ne tik švaresniame Zarasų rajone, bet ir švariame pasaulyje, įteikė Zarasų rajono savivaldybės administracijos dovanas.

    Po to sužaidėme trumpą viktoriną ir išklausėme renginio svečių – UAB “Biomotorai.lt” atstovų pranešimą. UAB „Biomotorai.lt“ pristatė naujieną Lietuvoje – panaudoto aliejaus surinkimo konteinerius. Zarasų rajono gyventojai bus vieni pirmųjų Lietuvoje, kurie nuo šiol galės rūšiuoti maistinį aliejų ir taip apsaugoti savo namų vamzdynus ir prisidėti prie išmetamo anglies dvideginio mažinimo.

    Labai džiaugiuosi savo rezultatu, dovanomis, skatinu ir kviečiu visus aktyviai dalyvauti egzamine, domėtis, plėsti žinias ir, žinoma, atsakingai rūšiuoti!

Aistėja Navickaitė, 8 kl. mokinė

1

2

3

4

5

 

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Dvaro g. 4, Antazavės k.,
32260 Zarasų r.

Tel./faks. (8 385) 41 418
El. p.
antazaves.mok@zarasai.lt

Juridinių asmenų registras,
kodas 190205194

emokykla 120

Pamokų laikas

1. - 8 15 - 9 00

2. - 9 10 - 9 55

3. - 10 05 - 10 50

4. - 11 20 - 12 05

5. - 12 25 - 13 10

6. - 13 20 - 14 05

7. - 14 15 - 15 00

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

patyciu dezute

 „Patyčių dėžutė“ – tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje

 

 

 

 panele2

 stt baneris 2

tv linija 250

kokybes krepselis

 projektas

420x594 pienasvaisiai t

SRF logo 

pr rem1pr rem3

 

 

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto metu gimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

http://www.sac.smm.lt/

2024  Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokykla