Sveikiname buvusius abiturientus

2012- 2013 m. m. mūsų mokyklą baigė 24 abiturientai. Džiugu, kad Antazavės Juozo Gruodžio vidurinė mokykla vienintelė mokykla rajone, kurios moksleiviai sėkmingai įveikė brandos egzaminų sesiją, nebuvo nė vieno abituriento, neišlaikiusio pasirinkto brandos egzamino.

Naujuosius mokslo metus 13 mūsų mokyklos absolventų pradėjo aukštosiose mokyklose: keturi iš jų studijas pasirinko aukštosiose universitetinėse (VU (Vilniaus universitetas, filosofijos studijų programa), VGTU (Vilniaus Gedimino Technikos universitetas, informacinių technologijų inžinierijos studijų programa), VDU (Vytauto Didžiojo universitetas, kūrybinių industrijų studijų programa), ASU (Aleksandro Stulginskio universitetas, transporto ir logistikos studijų programa), aštuoni suteikė pirmenybę studijoms šalies kolegijose. Populiariausiomis tarp abiturientų buvo Vilniaus kolegija ( net trys moksleivės pasirinko bendrosios praktikos slaugos studijų programą) ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (pasirinktos multimedijų dizaino, automobilių elektronikos sistemų, mechanikos technologijų inžinierijos studijų programos), dvi abiturientės studijuos Kauno kolegijoje buhalterinę apskaitą bei įstaigų ir įmonių administravimą, viena ketina tapti policininke ir mokysis Lietuvos policijos mokykloje. Beveik visi turės galimybę aukštąjį išsilavinimą įgyti nemokamai, moksleiviai savo prašymuose teikė prioritetą valstybės finansuojamoms studijoms.

Du moksleiviai jau pradėjo darbinę karjerą, dirba įmonėje „Utenos mėsa", vienas išbandys savo jėgas užsienyje, trys teorinių ir profesinių įgūdžių iš pradžių nusprendė įgyti profesinio rengimo centruose Utenoje ir Vilniuje, organizuoti smulkųjį verslą Zarasų žemės ūkio mokykloje mokysis penki mūsų mokyklos auklėtiniai.

Sveikiname ir linkime sėkmės visiems, žengusiems dar vieną žingsnį savo asmeninės karjeros kelyje! „Ir nesvarbu, kuo jūs būsite, būkite laimingi!" - dar kartą noriu priminti Justės mamos palinkėjimą per Paskutinio skambučio šventę.

Jovita Vainikevičiūtė

Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos